| Dinoiu_Alex_1993 a întrebat:

Salut!
Am o problema cu CSS (Counter Strike Source)
Intru in joc dau creare server sa joc cu boti si cand trebuie sa aleg daac vreau sa fiu CT sau Tero ma scoate din joc si zice "HL.exe has stoped working" imi zice si mie cineva ce sa fac? sa rezolv problema? am counter strike source Orange box si aviara ambele nu functioneaza
am mai incercat unu acum 2 zile si a functionat dar era versiune veche rau si nu puteam juca pe servere
am incercat saopresc antivirus am directx level 9, am ultima versiune la drivere nu stiu ce sa mai fac
Va rog daca stiti cum sa rezolv ziceti-mi si mie!

2 răspunsuri:
| carlito8379 a răspuns:

Dezinstaleaza-l sau descarca alt cs

| ASMarian11 a răspuns:

Incearca sa setezi compatibilitatea la Windows XP Proffesional SP2 si seteaza ruleaza cu drepturi de administrator, altceva...