| IAmAnonim a întrebat:

am o problema cu gta 4, deci in joc ies din acea casa si vreau sa fur o masina (nu e o misiune) si o fur merg putin si incepe sa iasa fum din acea masina si se invarte imaginea in cerc.deci cum pot sa repar aceste erori.am urmatorul sistem:Intel celeron g530, 8gb ram, amd radeon hd 6450 si il tin pe low si tot asa imi face.dau funda si 2 voturi

1 răspuns:
| RoberTzZz a răspuns:

Salut si eu am aceeasi problema chiar nu ne poate ajuta si pe noi nimeni?