| RoberTzZz a întrebat:

am o problema cu gta 4, deci in joc ies din acea casa si vreau sa fur o masina (nu e o misiune) si o fur merg putin si incepe sa iasa fum din acea masina si se invarte imaginea in cerc.deci cum pot sa repar aceste erori.am urmatorul sistem:Intel celeron g530, 8gb ram, amd radeon hd 6450 si il tin pe low si tot asa imi face.dau funda si 2 voturi

2 răspunsuri:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Incearca sa mergi pe jos. oricum nu e din cauza sistemului

| TheLastGamer a răspuns:

Probabil din cauza jocului. Calculatorul tau sigur nu e de vina.