| AlexRapid88 a întrebat:

Salut.Am o problema cu jocul de poker de la unibet. Am descarcat platforma am instalat-o, iar cand intru in joc imi arata tot negru in platforma. Ma poate ajuta careva va rog frumos?

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Si eu am incercat sa ma loghez si nu imi apare alea de logare. Nu stiu ce se intampla probabil au blocat si astia romanii ca netbetul sau full tiltul din cauza taxelor cerute de statul roman dar am cautat pe net si nu am gasit nici o stire despre acest lucru

| AlexRapid88 explică (pentru CatalinVictor1985):

Ai incercat sa joci in browser!? Te lasa sa scrii numele de utilizator si parola dar cand intri astepti sa se incarce si asa ramane. Zice ceva. Momentan versiunea Poker Beta nu este compatibilia cu anumite browsere. Pentru a avea cea mai buna experienta, va rugam folositi : Chrome, Safari sau Firefox. Eu folosesc Chrome, dar nu merge. Asa e si la tine?

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru AlexRapid88):

Eu folosesc mozilla firefox si mai am un prieten nici el nu se poate loga si e din alt oras. Nu stiu cum se joaca in browser sa ma loghez direct in siteul lor de pe internet? El mergea acum 3 luni fara probleme si dintr-o data nu mai vrea deloc am schimbat si windowsul si degeaba. Asa e la multi sau la toti romanii nu stiu sigur

| BlackLighting29 a răspuns:

Unibet este un virus. Eu am instalat din greseala un virus si pe prima pagina imi aparea mereu Unibet