| Fosila133 a întrebat:

Salut.Am o problema.Este aceea de nu a putea deschide jocurile,imi zice ceva de gen "Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again".Ce trebuie sa fac ca ele sa mearga?

Răspuns Câştigător
| KiLl3Rady a răspuns:

Daca esti sigur ca ai o placa video, si un PC bun, atunci nu e instalata placa video. Incearca acest program pentru a descarca/vedea placa video - 3DP Chip.
Bafta.

2 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Placa video.
Poate n-ai, poate e arsa, poate n-ai drivere.

| DuDDy24 a răspuns:

Ceea ce incearca sa iti spuna mesajul ala este ca nu ai placa video suficient de buna pentru a rula jocurile. De cand iti apare mesajul asta? puteai sa te joci inainte? Poti da ceva detalii despre PC-ul tau si despre jocurile pe care vrei sa le jocibig grin