| balanicaionutzu a întrebat:

Salut am o problema, eu am ajuns la 69% din nfs underground 2 iar masina mea este de zece stele si am facut toate cursele de pe harta.sad
Nu mai am nici o cursa de facut, iar eu nu stiu ce sa-i fac, dar m-am sfatuit cu un prieten si mi-a spus ca trebuie sa-i pun neon la motor.sad
Ei cand am vrut sa-i pun mi-a cerut sa ai pun ecu, energie, si turbo, i-am pus energie si ecu, dar turbo nu pentru ca nu e deblocat.sadsad
NU inteleg de ce nu e deblocat, e pentru prima oara cand joc si nu stiu ce fac, spre norocul meu e ca am strans destui bani(140.00 cash).
OFER FUNDA!

1 răspuns:
| Anonimus199819981998 a răspuns:

Frate cauta pentru ca sunt foarte multe misiuni eu am terminat jocul si tot au mai ramas curse, si turbo se deblocheaza dupa ce ai toate componentele masinii la maxim. Incearca cu mitsubishi. Funda?