| balanicaionutzu a întrebat:

Salut am o problema, eu am ajuns la 69% din nfs underground 2 iar masina mea este de zece stele si am facut toate cursele de pe harta.sad Nu mai am nici o cursa de facut, iar eu nu stiu ce sa- i fac,? (mai mult)

9 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Ai descoperit toate shop-urile? Vezi ca trebuie sa cotrobai bine tot orasul ca sa gasesti cursele ascunse.

| balanicaionutzu explică (pentru Osirius):

Crede-ma ca am cotrobait prin tot orasul si inca o fac dar nu gasesc nimic.
Chiar mi-as dori sa-l il termin, ajuta-ma cumva te rogsad

| Osirius a răspuns (pentru balanicaionutzu):

Nu e jocul e cu problema, stai calm.
Deci recapitulam :
-cotrobait bine de tot in tot orasul (poti sa-ti si notezi locurile prin care ai trecut)
-toate shop-urile descoperite (ar trebui sa le vezi repede, ca au lumini la intrare)
-masina tunata/upgradata la maxim. Vezi sa ai o masina recenta, nu sa stai cu Peugeot-ul de ti-l da la inceput, chiar daca e el tunat.
-si inca un lucru pe care nu l-am mentionat : prin oras umbla masini tunate care trebuie sa te pui in spatele lor si incepi cursa cu ele. Tre sa le gasesti pe toate si sa le "bati". Macar astea apar pe minimap.

| balanicaionutzu explică (pentru Osirius):

Pai ti-am urmat sfatul, dar tot nu mi-a deblocat la turbosad

| Osirius a răspuns (pentru balanicaionutzu):

Pai ai spus la inceput ca ai totul tunat la masina...acu zici ca n-ai turbo?
Nu poti sa refaci anumite curse? Trebuie sa iesi mereu in top 3.

| balanicaionutzu explică (pentru Osirius):

Pai am luat de la inceput nfs si dac imi face la fel atunci inseamna ca e de la jocsad
Oricum mersi ca m-ai ajutatbig grin

| pOrNoGrAfiq a răspuns:

Poate e demo jocul. asa am patit si eu am luat nfs underground 2 demo de pe net si aveam 50% si facuseram toate cursele

| Mikesamp a răspuns:

Asa se intampla la toata lumea e de la joc.Si mie mi s-a intamplat.

| balanicaionutzu explică (pentru Mikesamp):

Si ce ar trebui sa fac?