| AdrianBboy a întrebat:

Am o problema in legatura cu cs-ul. Ma jucam pe un server si un admin "noob" mi-a dat ban permanent pe motiv ca aveam cod, insa eram curat... Si orice i`as fi facut la cs ( l`am sters si l`am reinstalat, l`am sters si dezarhivat iar. Am incercat si alte moduri dar tot nu`mi mai merge) nu mergea. Cand incerc sa ma conectez pe un servar se deconecteaza imediat si imi apare "Connection to server time out"... Nici macar cu buti nu mai merge sa ma joc, ca imi face la fel ca si cu servarule. Si ca sa scap de ban`uri era usor dar astfel de ban nu am mai fazut niciodata. Adica frate sa nu iti mearga nici buti. Plus ca in consola dupa ce ma deconecteaza de pe servar imi scrie doar : IP ex:"989622626" connecting to "310613631:27015" dar mentionez ca nu imi apare ca am fost banat. Sper ca ma puteti ajuta sa imi refac cs-ul. Multumesc. love struck straight face

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

La inceput am crezut ca ai luat destroy thinking dar dupa ai spus ca ai dezinstalat si reinstalat cs'ul.
Ai incercat alt cs?

| AdrianBboy explică (pentru N0xEterniS):

Da am incercat mai multe cs-uri. Dar numai Cs Extreme cu zm imi merge sad

| AdrianBboy explică (pentru N0xEterniS):

Da am incercat mai multe cs-uri. Gen Cs Lant Final, Cs Romania... dar nu imi merg...