| Andrei_Anghel_1998 a întrebat:

Am o problema la MINECRAFT. Cand vreau sa selectez harta imi zice harta goala si cand ma uit pe ea imi arata imi arata harta foarte mult apropiata de pamant si nu isi mai revine la normal. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cred ca se poate mari suprafata afisata de harta daca ii mai adaugi 8 foi.

| Andrei_Anghel_1998 explică (pentru Zangetsu):

Si da Zangetsu merge cum ai zis dar imi mareste mapa din locul in care ma aflu si nu o pot centra.

| sPiRiiiDuSHu a răspuns:

Sterge mapa si incepe una noua, poate sa fie de la moduri. daca ai bagat multe moduri iti face fite minecraftu!

| Andrei_Anghel_1998 explică (pentru sPiRiiiDuSHu):

Nu ii de la mapa.Si nu am moduri.

| sPiRiiiDuSHu a răspuns:

Daca ai minecraft 1.4.5 poate sa fie de la versiunea. mie imi merge foarte greu minecraft 1.4.5 cand am chef sa joc ma bag pe 1.2.5 sau 1.3.2.