| Pecheanu_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut.Am o problema la nfs carbon:am instalat jocul dar cand intru in el ecranul se face nergu iar jocul se inchide imediat.

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Nu e compatibil windowsului tau dai clic dreapta pe el si dai depanare compatibilitate si selectezi acolo sa iti ruleze in alt windows si asa va functiona.

| TheFallen666 a răspuns:

E placa video de vina!

| agentmarius007 a răspuns:

Probabil nu ai toate programele necesare sau ai virusi care iti ataca sistemul de operare, asigurate ca ai toate programele necesare si un antivirus bun.Iti recomand Norton Security sau AVG

| Robert20 a răspuns:

Ori placa ta video nu este buna sau nu este compatibil cu windowsul.