| MotanuIINCALTAT a întrebat:

am o problema legata de minecraft, sper ca ma puteti ajuta.cand vreau sa pun o bucata de lemn piatra orice de tip"block" cand apas click dreapta mi se pun doua bucati una unde am vrut sa o pun si alta mai jos! Funda pentru raspunsul cel mai bun

3 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Este de la mouse-ul tau
Am patit-o si eu am cumparat altul nou si gata happy

| GunHead a răspuns:

Asa pateam si eu incearca sa apesi click cat mai scurt posibil!

| MotanuIINCALTAT explică:

Va multumesc dar este foarte greu sa apas cat mai scurt deoarece nu sunt obisnuit.Dar oricum multumesc pentru sfat.