| OchiCapruii a întrebat:

Salut.Am o problema mare cu yahoo messenger.Problema e ca mi-au disparut peste 100 de contacte, ieri( 18 martie) dimineata totul era normal,seara cand am intrat,aveam bizar de multe contacte sterse, si nu doar de la un grup.Nu stiu ce sa fac.Nu vreau sa imi fac alta adresa pentru ca pe aceea am toate conturile,tot.E vreo problema de la ei, oare se poate rezolva? Va rog ajutati-ma cumva.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Exista posibilitatea ca cineva sa-ti fi spart contul. Eu am patit asta pe Facebook cand cineva m-a scos din toate grupurile. Te sfatuiesc sa-ti schimbi parola. Succes!

| DanielaTfpt a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acum 2 saptamani. Am intrat pe telefon la conversatii si i-am readaugat pe cei cu care am vorbit. Restul s-au dus :-s.

| OchiCapruii explică:

Nu e asa usor sa bagi peste 100 de contacte in apoi in fiecare grup,problema e de ce, nu stiu cum puteau sa imi sparga contul, virusi nu am, keylogger nici pe atata, cu hack-uri nu ma ocup sa zici ca as fii luat vreo ceva.