| Ady_7174 a întrebat:

Salut, am o rugaminte, cine imi poate spune cum sa faci cate un set pentru fiecare caracter la metin 2 private server, am nevoie atat pentru dmg cat si pentru aparare, adica, cand un caracter da in mine sa nu ia dmg mare, dar eu cand dau in el sa iau mult. Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun!

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Depinde si ce bonusuri aiwinking adica ap cu sabia`ap pumnal sti uwinking

| Ady_7174 explică:

Stiu ca trebuie aparare sabie/pumnal/2hand etc dar vreau ceva mai detaliat, ca am auzit de la fiecare alte lucruri/idei si acum nu stiu ce sa fac, iar pe net nu am gasit absolut nimic