| Mateiescu352 a întrebat:

Am o tastatura marvo k656 si daca tin apasat space, butonul 4 nu mai merge, exemplu: apas space sa sar pe cs go si cand sa dau switch pe grenazi nu se mai da, inainte se dadea

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ai driver la tastatura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditimus):

Bro, bun si raspunsul tau dar daca are minim win7 nu-i trebuie drivere la tastatura, le gaseste automat. Dar daca are un amarat de xp se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu am Marvo K936 si au inceput sa nu-mi mai functioneze unele din tastele numerice 1-0, iar apoi cele cu litere. In rest tastatura functioneaza normal. Am pastrat-o ca sa-i scot led-urile si sa le folosesc la alte chestii. Se poate repara daca gasesti vreun electronist de gasca, dar sfatul meu e sa cumperi alta tastatura, dar de la alta firma. Nu pot spune pentru ca fac reclama si nu e ok. Cumpara una mai scumpa, eu stiu? Citeste recenzii/rewiev-uri multe inainte sa dai comanda. Peace!