| catalin2022 a întrebat:

Salut am primit un modem Vodafone Huawei k3520 de la cineva care nu il mai foloseste si m-ar interesa mai multe detalii despre el adica cum sa il folosesc ce cartela trebuie sa pun in el sau daca pot pune si alte cartele in afara de Vodafone si ce trebuie sa activez la cartela sau ce setari trebuie sa ii fac la laptop ca sa imi mearga. dau funda pentru cel mai de folos raspuns stima

1 răspuns:
| ShobyWTF a răspuns:

Din ce am auzit eu pe acea cartela poti pune net si acea cartela o bagi in el Si apoi instalezi alea si s-ar putea sa mearga n-am incercat dar am auzit