| jupbogdan a întrebat:

Salut, am primit un PS3 cu seria CECHG-04, firmware original(cred) la 4.82 si tot am incercat sa ii fac jailbreak, dar ca sa fac asta trebuie sa ii dau downgrade la 3.55 dar nu reusesc ca imi tot da o eroare 8002f2c5, am tot incercat si alte update si nu am reusit. Am citit ca cica nu poti face jaibreak prin usb doar prin ceva flasher. Intrebarea mea este se poate face prin usb si daca da, cum? Multumesc frumos si sarbatori fericite!

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Cauta pe Youtube tutoriale si vezi exact pas cu pas ce ai de facut. Eu asa mi-am modat un wii u...