| PuKky696 a întrebat:

Am sa va descriu o poveste de'a mea cu Metin2. Acum 2-3 ani eu si varul meu am aflat de Metin2 de la un coleg care juca acest joc.Asa...ne-am facut conturi, l'am dowloandat, etc.La inceput, dar si acum eram si suntem fascinatii de acest joc care duce la dependenta. Uneori, ma certam cu prietenii, fratii si familia numai pentru a sta la pc.Cand veneam de la scoala nu puteam deloc sa stau fara a'l vedea putin, chiar foarte mult.nici nu prea mancam sau ieseam cu prietenii pe afara numai a sta la Metin2crying. Asa am devenit depententa de acest joc! De foarte multe ori venea mama si ma gasea la calculator cu temele nefacutelaughing. Cand auzeam de acest joc ma gandeam mereu la : caii, sabii, cutite si altele.Ciudat nu? Acest an este al 4- lea de cand joc metin.Sunt cam nehotarata ce sa fac.Cateodata imi place de exemplu atunci cand imi fac prietenii noi, cand fac nivel si multe altele... e dragut, si cand nu'mi place atunci cand nu imi reusesc itemele la +9.Varul meu nu este ca mine el cred ca este 100% dependent de metin.laughing. undeori viseaza noaptea la el. Daca puteti sa ziceti ce pararere aveti de acest "METIN2". Funda!:X:X

Răspuns Câştigător
| dianaaaaax a răspuns:

Bună. Metin. un joc destul de ok, o lume virtuală unde te poţi bate, poţi călări şi etc.Deşi îţi faci prieteni pe jocul ăsta, crezi că sunt ca cei din viaţa reală? Eu zic să laşi jocul ăsta deoparte şi să ieşi afară cu prietenii, cu familia şi etc.Baftă :*

4 răspunsuri:
| SuntDur a răspuns:

La uni Metin2 le da dependenta : http://www.youtube.com/watch?v=XRZ5vih9Iyo dar mie in general nu imi place metin2 si nu prea intu pe contul meu sa ma joc
P. S. de 2 ani ma joc si am doar lv 43

| robijam a răspuns:

Am un coleg in clasa care e obesdat de Metin 2 si aproape ca e un zombie uman nu mai isi face temele nu mai invata nu mai are prieten...

| Laxx a răspuns:

Prietenii sunt ff importanti decat metinul, nu trebuie sa stai in casa ca sa te joci metin, cand o s aai nevoie de ajutoor mai tarziu cine o sa fie metin sau prietenii? mai bine ai incerca sa te joci si alte jocuri sauuu sa iesi peafara cu prietenii si sa eviti subb metin... parerea mea ....bafta happy

| Agentul6842 a răspuns:

E destul de fain dar nu juca mai mult decat trebuie.