| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va intreb ce alegere a-ti face in locul meu?

Vreau sa-mi fac un ninja PVP pe metin2ro de lv mic adica:
Lv 36 cu 2 M-uri facute la 17 + 1 punct pe un alt skill rezultand 2 M-uri si un skill cu 1 punct.

Eu m-am gandit la un ninja pe arc, acum nu stiu ce e mai bun dinte un ninja pe arc sau unul pe lame care sa se incadreze in ce am scris eu mai sus, care credeti ca ar da un DMG mai mare dintre cele 2 instruiri respectiv lame/arc conform unor iteme PVP desigur. Pe viitor, dupa ce fac magiile G o sa incerc sa fac si P daca stiu ca merita efortul, de aceasta astept parile voastre a celor experimentati in acest joc.

Daca se poate asi dori sa-mi spuneti exact "De ce nu ar fi bun un ninja lame" sau "De ce nu ar fi bun un ninja arc", "avantajele/dezavantajele in PVP unui ninja lame" sau "avantajele/dezavantajele in PVP unui ninja arc" mai ales la lv mic respectiv 36 cat o sa vreau sa fac eu. In potriva tuturor caracterelor din joc.

Sper sa gasesc niste raspunsuri care ma pot ajuta. Daca dai peste postarea mea si nu ai un raspuns sigur nu-l mai da nu este nici o suparare. Nu o sa accept raspunsuri gen: "fa-ti frate sura bm sau fa-ti frate war corp sau mental", parerea mea ramane aceia-si. Eu cred ca un Ninja arc ar fi mai bun deoarece are un atac folosit de la indepartare care ajuta foarte mult, un DMG destul de mare pe skill zic eu si cu o "Viteza de Farmec" ridicata si celelalte bonusuri PVP si putin noroc poti face o treaba buna.Parerea mea acum le astept pe ale voastre.

Multumesc!

1 răspuns:
| Kosminutza12 a răspuns:

Uite aici ceva care sper sa te ajute :
http://xcrewmt2.forumz.ro/t26-ghid-ninja-arc-pvp! :D Revin daca mai gasesc ceva care te-ar putea ajuta! :)