| Akipand a întrebat:

Am schimbat placa video de la calculator si acum nu se mai vad farurile in Euro Truck Simulator 2(cici ale mele nici a celor din jur) pe sosea. Cum pot remedia?(inainte sa schimb placa, le vedeam).

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce placa video, model?
Ce sistem de operare si pe cati biti?
Instaleaza cel mai nou driver pentru ea!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai luat placa video noua trebuie sa instalezi driverul pentru ea. Desigur, dupa ce dezinstalezi driverul celeilalte.