| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am serverul GLOBAL.BEMGAZ.RO si caut admini care ma pot ajuta la popularea lui, dau grad mare in functie de cati playeri aduce-ti(sa aveti experienta)! Oricine ma poate ajuta : catalin.ghejan@yahoo.com sau face-ti o cerere pe forum, www.bemgaz.ro/forum.[Ms]DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Umilitor. Ati ajuns sa va faceti reclama la servere pe toate site-urile laughing...
Fratilor. Nu intrati pe serverele BEMGAZ...Pe nici unu!
In schimb daca vreti un server bun de pe o comunitate buna intrati pe Rock.CsBlackStars.Com [ip 46.102.116.30:27015]

| alaCUlol a răspuns (pentru ChangeName):

Copile se vede ca ai 10 ani. Zici de altii ca fac reclama dar u faci acelasi lucru.Si gura mica cand ajungi u cu comunitatea sau cu sv tau de copii undeva atunci sa vb de altii pana atunci gura mica.