| Pos3d a întrebat:

Salut am si eu 2 intrebari...1:Serverul la MondialMT2 e off? si a 2big grinati-mi si mie un link de metin2 sa fie server ro...Dau funda plz

Răspuns Câştigător
| BlackAngel29 a răspuns:

Incearca Hammer! E usor! Nu trebuie sa cresti! Doar sa faci iteme si gasesti tot in shopuri.Trebuie doar sa faci seturi si sa faci dueluri.Sau sa te dai pe liber.Dar, atentie sunt si modati(mai ales caracterele SURA)

2 răspunsuri:
| Andreas757 a răspuns:

Http://metin2steel.in/

metin2 steel cresti repede

| Pos3d explică:

Am jucat metin2hammer dar nu mi place ca is doar modati si are buguri.Dar mersi pentru ajutor vas da funda la amandoi dar doar la 1 pot.^^