| dosia26 a întrebat:

Am si eu 2 probleme la ETS2.
1. De ce cand imi creez un profil si fac prima cursa imi da tot timpul intarziua? Chiar daca o fac perfect ...tot intarziat imi da si nu mai pot face curse dupa aia.
2. Am instalat TrukersMP si cand intru sa ma joc ...imi din prima kick si nu mai pot juca online. ce as putea face ca sa nu imi mai dea kick si sa pot juca online?
Multumesc frumos pentru ajutor si ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Benn12 a răspuns:

1.Trebuie sa dormi din prima cursa. apoi nu se mai intampla asta.(explicatie:cand te conectezi intre singleplayer si mp, e un bug, si jocul "reseteaza" timpul marfii)

2. Daca ai un accesoriu, scoate-l. apoi intra din nou.nu merge?
Verifica reteaua, contul tau, sau restart la pc.

| dosia26 explică (pentru Benn12):

Ok. am rezolvat problema cu cursele, dar nu am rezolvat problema cu kick, intru online stau 2 minute si imi da kick.nu stiu de ce.

| Benn12 a răspuns (pentru dosia26):

Acele 2 minute nu esti online, ci in queue (unde oameni asteapta sa intra in server)
la kick, jos la reason ce scrie? asta> Reason:Unreliable Connection
daca e asta, fa un profil nou de ets 2 si gata.(nu de truckersmp)