| Wav3 a întrebat:

Salut, am si eu niste intrebari legate de team fortres2.
As dori sa stiu cum cumpar acele arme din shop, adica cum le platesc ca am bani am in tel euro credit dar nu-s cum platesc, si cum imi pot deveni premium ca deocamdata sunt f2t (free to play)
? Funda pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| torresbydragos a răspuns:

Poti plati doar prin paypal sau cu cardul de credit(ala pe care ia tatal sau mama ta salariul)sau cu cel de debit(te duci la banca sa ti-l faci.trebuie sa ai 14 ani ca sa ai propriul tau card de debit sau il poti folosi pe cel al paritilor). pentru a folosi ce ti-am spus mai devreme trebuie sa intri pe http://store.steampowered.com/steamaccount/addfunds/.pentru a deveni premium trebuie sa cumperi cel putin un obiect de pe tf 2.bafta la cumparaturi!