| TobiRami a întrebat:

Cine imi poate zice niste jocuri misto cu lupi sau dragoni dar sa fie in romana? Ma plictisesc si nu stiu jocuri interesante. Dar vreau va rog la raspuns sa scrieti:
-cu cont;
-fara cont.

3 răspunsuri:
| TobiRami explică:

Am descoperit un program care traduce pag in romana, aveti si jocuri in engleza cu lupi?

| vladf58 a răspuns:

Daca nu ma insel, nu sunt prea multe jocuri in romana. dar poti sa incerci seria Gothic(are toate cerintele), fara cont, si eventual sa iti tragi patch in romana pentru gothic

| AuguAugu a răspuns:

-Cu cont : metin2, scuze dar fara cont nu stiu.