| matragunaotravita a întrebat:

Salut.am si eu o intrebare? cum pot scrie codurile aging off si set career ca nu-mi merge cu ctrl&shift&c.va rog ajutatima.ms

Răspuns Câştigător
| LiviuAlan a răspuns:

Salut... Tu, daca vrei in TS3 sa ai aging off intra in optiuni si la Gameplay apasa pe butonul aging off.Cat despre Set Career trebuie sa apesi ctrl+shift+c(adica toate 3 deodata) si sa scrii testingcheatsenabled on(exact asa cum e scris aici). Apoi apesi click stanga+shift pe cutia postala si acolo ai sa gasesti mai multe optiuni printre care si set career.SCZ de asteptare.

2 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

La The Sims1 TS2 sau TheSims3?

| matragunaotravita explică (pentru LiviuAlan):

La sims 3.plz ajuta-ma

| LiviuAlan a răspuns (pentru matragunaotravita):

Salut... Tu, daca vrei in TS3 sa ai aging off intra in optiuni si la Gameplay apasa pe butonul aging off.Cat despre Set Career trebuie sa apesi ctrl+shift+c(adica toate 3 deodata) si sa scrii testingcheatsenabled on(exact asa cum e scris aici). Apoi apesi click stanga+shift pe cutia postala si acolo ai sa gasesti mai multe optiuni printre care si set career.SCZ de asteptare.