| dosia26 a întrebat:

De ce imi da eroarea astala cs:go? "pure server: file [Game]\pak01_051. vpk does not match the server`s file (76)" si ce ar trebui sa fac sa nu imi mai apara? multumesc frumos. ofer funda!

1 răspuns:
| Epickk a răspuns:

Te salut tati.
Iti las aici un link cu toti pasii pe care trebuie sa-i parcurgi pentru a remedia eroarea.
Ti-as fi explicat eu doar ca nu stiu cat de bine intelegi si asa sigur ti-ar fi mult mai usor.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=639381385
Multa bafta cu eroarea, sper sa-ti fie de folos!