| alex9569 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, de unde pot lua Hack pentru Metin2ro, si cum il instalez. Am luat dupa http://m2bob.net mi-am facut cont l-am descarcat dar cand vreau sa il instalez cu merge, si ma trimite la ei pe site si acolo imi scrie Account expirat, dar eu am facut contul cu 5 min mai devreme :) de unde pot sa iau altu functionabil?

8 răspunsuri:
| messica234 a răspuns:

Am incercat sa iau,, bob'' nici mi-e nu mi-a mers.Cred ca a depistat GM adica GameMaster.

| alex9569 explică (pentru messica234):

Da e adevarat ca a descoperi, astazi am reinstalat metin2 pentru ca imi tot dadea errori din cauza la rahaturile alea de coduri si dupa ce s-a terminat instalearea a aparut cv in care specifica in legatura cu Hack-uriile, ehh e mai bine fara ele doar ca am vrut si eu sa vad daca chiar merg ca am mai vazut pe cativa care au happy

| messica234 a răspuns (pentru alex9569):

Daca iti apare,, HackShieldPro'' sunt hackeri prin apropiere.

| alex9569 explică (pentru messica234):

Pai daca se tot invarteau in jur laughing) si erau 4 dadeau stateau pe loc si dadeau cu sabia in pamant o noapte intreaga laughing) aseara m-am batut cu unu avea automatul laughing) ma spart I don't want to see

| Subsemnatu a răspuns:

Bob`u nu mai merge. l-a sters azi, de fapt merge dar cu platabig grin

| alex9569 explică (pentru Subsemnatu):

Ba ce noroc am, altu nu mai sti?

| M2Box a răspuns:

A aparut un nou hack, gen M2Bob, doar ca este complet gratuit.Site: http://www.m2-box.tk.Are un video acolo in partea de jos probabil pentru a va convinge ca nu e "fake", "stealer", etc. Oricum, daca introduceti date false, nu va functiona... la fel ca la M2Bob.

| Andrei_Alex_1993 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=natlhiTPQXc

uite aici cum sa faci. m2bob s-a facut cu plata. in videoul de mai sus va invata cum sa il faceti fara plata. eu unul il folosesc si chiar imi place xD