| sLamSkX a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de minecraft. Am cautat peste tot acest joc, dar nu-l gasesc decat demo, sau in variante in care trebuie instalate anumite toolbaruri (care de asemenea nu le suport.) Daca stie cineva un site cu Minecraft (downloadarea directa + full version), va rog sa ma ajutati. happy Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Snakebosu23 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rhO_2Y0SjVg de aici poti sa iei minecraft, uitate in descrierea videoului acolo iti spune cum sa instalezi minecraftul este usor. Funda?

| sLamSkX explică (pentru Snakebosu23):

Iti multumesc frumos. Scuze ca raspund dupa foarte mult timp, dar am facultate. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Anonymous744 a răspuns:

Poti sa-l iei de aici : http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html
Urmeaza instructiunile si vei avea launcher-ul de 1.6.2