| blackangel69 a întrebat:

am si eu o intrebare.mai bine zis o mica problema la PC. Uneori cand stau pe youtube si dau fullscreen incep sa imi apara multe patratele roz si albastre pe ecran ( si alte culori ). si de exemplu, in loc de sageata mouse-ului apare un patrat alb sau cv de genu. pot sa il misc catva timp, iar apoi se blocheaza si patratele continua sa stea pe ecran. Stie cineva ceva despre asta?

Răspuns Câştigător
| SnowBal a răspuns:

Nu te speria la accea problema cu youtube, la fel patesc si eu incearca sa il faci mare, dupa aia mic si pe urma iar mare si nu se va mai vedea. Pentru problema cu mouse-ul nu stiu asa scuze. happy

| blackangel69 explică (pentru SnowBal):

Ok.mersi de sfat.cu mouse-ul nu era problema mare.adica se bloca sagetica aceea acolo pe ecranul cu patratele.inca odata mersi.

1 răspuns: