| Razor123 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru cei care joacă ROBLOX. Când intru în joc și dau "Play" pe un minigame, mi se încarcă 2-3 secunde si după aceea se blochează calculatorul, si merge doar sa il închid din buton (nici mouseul nu pot să îl mișc, apropo).

1 răspuns:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Poate calculatorul tău nu face față acelui joc. Unele jocuri de pe Roblox au cerințe mai ridicate. Eu am 3 gb ram 1 gb placa video, și erau jocuri care-mi mergeau în reluare sau îmi făceau calculatorul să se blocheze pentru câteva secunde. Nu mai intra pe acel joc, presupun că altele merg.