| mariushxD a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fani de metin2ro.Am primit la Sarcina 24 sa ucid 60 de Soldat de atac negru rau.Am dat la informati despre misiunea si mi-a arat cercurile in prima mapa am fost la acele cercuri si nu am gasit iciunu.
Unde sunt?

Răspuns Câştigător
| AlEx0 a răspuns:

Du-te in Bakra la salbatici si gasesti pe acolo Soldatul de atac negru rau este mai inchis la culoare.

1 răspuns:
| BountyWG a răspuns:

Du-te in Bakra la salbatici si gasesti pe acolo Soldatul de atac negru rau este mai inchis la culoare.
Dami doar vot atat cer