| kalibra21 a întrebat:

Salut.Am si eu o mare problema la pc, mi-a aparat ceva pe ecran "Active Desktop Recovery si nu pot pune nici o imagine pe fundal, am cautat rezolvare pe google si mi sa sugerat sa iau un program "Driver Detective", l-am luat si mi-a gasit problema la driver placa video, am NVIDIA GeForce GT 220.Calculatorul este aproape nou nu am mult timp de cand l-am achizitionat. Daca mi-a gasit problema la placa video iar aces program l-ar putea repara ar fi ok doar ca imi cere sa fac cont undeva cu bani.Nu stiti o rezolvare gratis.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai cuminte. Intra in Control Panel/ Add remove programs si dai Uninstall placii video (nVidia...) Reinstaleaz iarasi placa cu CD-ul insotitor si daca nu merge sterge Windowsul si reinstaleaza-l. Spor la treaba!