| MeSuTT a întrebat:

Salut.

Am si eu o problema cand intru in metin2 ro de 2 ori imi apare... o erroare albastra cu fatal error system

Ce as putea face?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RazvanPopa a răspuns:

Asculta la mine. Instaleaza Windows SP3 si nu o sa mai ai probleme. Am avut si eu eroarea asta (Blue Screen of Death). Funda?

4 răspunsuri:
| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

FATAL ERROR SYSTEM spune DOAR si DOAR cand e pc-ul slabut happy cumpara-ti o placa video si rami big grin
funda?

| stefanq a răspuns:

Sal dezistalezi urgent ai luat un virus

| MinecraftLoke a răspuns:

E simplu clientul care ai intrat e virusat.

| MaRiusSsik a răspuns:

Salut. Si mie imi facea la fel adica aceiasi eroare imi dadea.eu zic ca e de la PC ca Pc-ul care il aveam inainte avea placa video cam praf si nu aveam multi ram. O solutie e sa-ti formatezi Pc-ul sau ia-ti altul mai bun. FUNDA?