| Treble995755 a întrebat:

Salut..am si eu o problema cu FORMULA 1 2011 pe pc..deci l-am instalat frumos fara nici o problema dar cand sa intru in el imi da eroare si scrie cam asa..THE ORDINAL 5377 COULD NOT BE LOCATED IN THE DYNAMIC LINK LIBRARY XLIVE.DLL.ce credeti ca are si ce credeti ca ar trebui sa ii fac ca sa mearga.dau funda pentru asta.si vot

3 răspunsuri:
| Treble995755 explică:

Pai nu mai e altu pe net

| daassh a răspuns:

Sterge-l si download-eazati altul.Succes!

| tudy26 a răspuns:

Scrie pe google :::: Download XLIVE.DLL si vezi ca prin program files ai un folder care se numeste dll files/ sau daca nu ai copiaza pe un disc oarecare de preferat unde ai jocurile pentru a nu-ti virusa C-ulwinking