| Bulta_Raul_1998 a întrebat:

Am si eu o problema cu GTA 5. Ma joc de foarte mult timp si am ajuns intr-un stagiu' in care nu mai primesc misiuni. La Frank imi arata ca am o misiune de facut dar nu o gasesc... habar n-am ce trebuie' sa fac. Am facut din joc 86.6% si vreau sa-l termin neaparat. Daca cineva stie, sau a mai trecut prin asta sa imi lase rezolvarea aici, sau putem discuta pe FB.

3 răspunsuri:
| AnonimusGate a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa te uiti pe youtube si daca ai jocu piratat asta ar putea fi problema din cauza asta nu ti-ar aparea misiunea.

| Bulta_Raul_1998 explică (pentru AnonimusGate):

Jocul nu e piratat. E original luat direct din magazin. happy
Pe youtube m-am uitat, dar nimic. happy

| Bulta_Raul_1998 explică:

Stie careva?