| Chiricioiu_Catalin_1989 a întrebat:

am si eu o problema cu NFS Shift si NFS Hot Pursuit cand intru in el dupa ce dau la carrer apare o eroare APPCRASH si zice close the program si se inchide. am si reinstalat jocurile si degeaba. care este problema? este ceva de genul asta C:\Users\Cata-si-Marina\Desktop\Untitled.gif nuai ca in loc de metro scrie shift sau pursuit. ajutati va rog!

Răspuns Câştigător
| T0xXxiK a răspuns:

Atunci probabi lca e din vina windows-ului sau pentru ca nu ai toate Driverele instalate cele de sunet, video...incearca sa le upgradezi

3 răspunsuri:
| T0xXxiK a răspuns:

Nu ti-l duce procesorul asa ca il inchide automat
Imi pare rau pentru tine...mi s-a intamplat si mie

| Chiricioiu_Catalin_1989 explică (pentru T0xXxiK):

Dar pana acum am putut juca, si de odata ioc.de ce?

| Chiricioiu_Catalin_1989 explică (pentru Chiricioiu_Catalin_1989):

Vreau si eu o rezolvare la problema mea. dau funda cui ma rezolva.pls

| T0xXxiK a răspuns (pentru Chiricioiu_Catalin_1989):

Atunci probabi lca e din vina windows-ului sau pentru ca nu ai toate Driverele instalate cele de sunet, video...incearca sa le upgradezi