| dosia26 a întrebat:

Salut. am si eu o problema cu steamul. am dat a intru in steam si am vazut ca isi face update. ok ...am lasat sa isi faca treaba. dupa ce s-a terminat de facut, am dat sa intru in steam si imi deschide pagina de logare si este toata neagra. nu imi arata user si parola si nici codul QR. este pagina neagra toata! ma poate ajuta careva? multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| DaniTIRB a răspuns:

Fisiere corupte. Cel mai bine te duci pe control panel si dezinstaleaza steam-ul, o sa iti dezinstaleze si cateva jocuri dar le poti reinstala. Dupa ce ai dezinstalat, du-te pe site-ul oficial Steam si instaleaza Steam din nou.