| Darius291005 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un laptop de gaming Asus rog strix cu procesor Intel(R) Core(TM) i5-9300H CPU @ 2. 40GHz 2.40 GHz, 8 gb de ram si placa video Nvidia geforce gtx 1650, de cateva saptamani scad foarte mult fps urile in jocuri (20-40 fps) unde acum cateva luni avea 100+... de asemenea sistemul a inceput sa se miste destul de greu cu mari intarzieri. Exista vreo solutie? (am curatat laptopul de praf si i-am schimbat pasta termoconductoare)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Mai curăță laptopul de aplicațiile și cookie-urile instalate de atunci