| basty4 a întrebat:

Salut,am si eu o problema in legatura cu call of duty 2 intru pe gameranger sa ma joc online si cand dau join imi intra si imi iese aparandu-mi eroarea "ERROR DURING INITIALIZATION" SI SUB EL IMI ARATA" EXE_ERR_INVALID_CD_KEY" pls ajutati-ma dau funda.

2 răspunsuri:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Ai nevoie de un CD! Daca ti-ai instalat singur jocul, si l-ai facut cu-n ISO, atunci trebuie sa-l montezi iarasi, daca ti la instalat altcineva, spune-i sa faca ce am zis mai sus! Contacteaza-ma la balea_andrei pentru mai multe informatii! Sper ca te-am ajutat!

| TheSkull a răspuns:

Si eu am patil la fel iti trebuie o versiune anumita de joc dar tiasi sugera sa joci prin garena http://intl.garena.com/ te inregistrezi downloadezi programul te loghezi dai la lan dai la games si alegi de acolo call of duty 2 dupa alegi in ce camera sa intri dar eu de obicei intru pe aia mai plina si dupa te uiti langa butonu de start si apare o rotita si dupa ai dai acolo si o sa iti mai apara inca o rotita in dreptul unui tabel ai dai pe ea si intri in folderul cu cod 2 si selectezi casuta cu call of duty 2 multyplayer si dupa dai apply dupa close si ai dai start bafta