| Alex8595 a întrebat:

Salut am si eu o problema la Counter strike si nu stiu ce sa fac...
ma ajuta careva dau funda

ps: l-am reinstalat am incercat mai multe versiuni si tot asa imi face :( ce as putea sa fac
http://img836.imageshack.us/img836/4951/82087323.jpg

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Schimba Counter Srikeul. O sa iti mearga. I-a lant final sau carbon si o sa ti se vada. funda? happy

| Alex8595 explică (pentru KameliaFrumusika):

Am schimbat si tot asa imi da... altceva?

| KameliaFrumusika a răspuns (pentru Alex8595):

Intra unde ai instalat Cs-ul / in cstrike/resorce/ si stergi Gamemenu.Res
Intri in Cs Si Va Merge! Funda?

| KameliaFrumusika a răspuns (pentru Alex8595):

Sau daca nici asa nu reusesti incerca sa il stergi de tot dezinstalare totala a Cs si il instalezi in alta partitie :C sau big grin depinde:*

| Alex8595 explică (pentru KameliaFrumusika):

Am incercat si asa si tot nu merge... :-s ai alte idei?

| KameliaFrumusika a răspuns (pentru Alex8595):

Sterge folderul cu numele contului si dupa intra in cs, Daca nici asa nu merge nu stiu se poate sa fie si din cauza windowsului:*Fudita? ca am nevoie.big grin

| Alex8595 explică (pentru KameliaFrumusika):

Sa sterg folderul cu resorce? thinking

| Shogard98 a răspuns:

Buna Alex daca vrei sa ai un counter strike fffff bun Descarca urmatorul cs pe care il am si eu si am jucat 2 ani in pgl cu el. Are toate skinurile ca la cs clasic dar este mult mai bun big grin. cs-ul se numeste Counter Strike 1.6 Pro. Funda pls

| Alex8595 explică (pentru Shogard98):

Daca mi-ai da si link de unde sa il dascarc ar fi ffff bine tongue si sa vedem daca nu mai intampin chineza de mai sus din imagine