| thebest9919 a întrebat:

Salut,am si eu un Xbox360 Pal si l-am modat dar nu stiu cum sa pun jocuri pe dvd, ma puteti ajuta cu niste informatii de exemplu ce program sa folosesc etc... sau cunoasteti pe cineva care se pricepe? HELP e foarte important pentru mine

2 răspunsuri:
| KissYourLips a răspuns:

Deci tu ai Xbox360 dar nu poti lua jocuti de pe net si la le pui pe cd sa te joci jocurile trebuie sa le cumperiwinking

| thebest9919 explică:

Ba da pot lua jocuri pentru ca il am modat doar ca nu stiu cu ce program si cum.