| Sn0wY a întrebat:

Am tot cautat un Metin cu Ratele intre 5000 si 10000... dar nu am gasit. Daca imi puteti da... Ofer FunDa big grinhappy

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Daca chiar vrei sa te ajut iti recomand TDL metin2 - sv alcolicii(lvl il faci la npc, king arme epice,+9 orice la shopuri, lv max 250, cal militar,bonusuri mari,skilluri modificate,comenzi gm, te transformi in orice etc...)
- sv lumea maimutelor e server pe care trebuie sa muncesti dar bonusurile sunt uriase, lv maxim e 250 parca, ratele de 1000 eventuri zilnic
bafta!
funda?

1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

In timpul pe care il pierzi cu metinul, poti face lucruri mult mai importante.
Lasa metinul si fa ceva util.