| Julan_Paul_1988 a întrebat:

Salut,am un canal de youtube si as dori daca se poate sa imi spuneti ce va place si ce nu.Si as dori niste recomadari sau critici multumesc :)

A da si ce tipuri de continut as mai putea adauga pe canal gen : Commentary,Gamplay,Prezentari,etc., as dori sa imi spuneti ce ati dori sau ce v-ar place sa urmariti pe un canal de jocuri.

Canalul meu : https://www.youtube.com/channel/UCZSB7E6S5job7gwCFFs1Spw /videos

2 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Mie sincer imi place cel mai mult gta 5 thug life, dar iti sugerez daca chiar vrei subscribers NU fa episoade in romana

| Julan_Paul_1988 explică (pentru Bisbiavatar12):

Ok multumesc.M-am gandit o clipa sa fac episoade in romana dar raman la editarea de clipuri amuzante, frag movies, etc...Multumesc mult, oricum astazi am facut un fragmovie cs go si sper sa o tin tot asa.