| shobo112 a întrebat:

Salut, am un cont de metin2.ro si nu stiu decat emailul numele si parola nu stiu ma ajutati sa gasesc numele si parola va rog

4 răspunsuri:
| NewLegend2002 a răspuns:

Sall prima oara faci cont fii atent aici http://www.youtube.com/watch?v=U0mTjGgRXZo {{{{{{FUNDA}}}}}?

| shobo112 explică:

Man nu mai inteles eu nu stiu numele si parola ca de 3 ani nu am mai avut pc si n-am mai juct metin2.

| shobo112 explică:

Man nu mai inteles eu n-am mai jucat metin2 de 1 ani si am uitat numele si parola si nu stiu decat emailul

| NewLegend2002 a răspuns:

a am inteles alcumva ok bine inceara sa intri in ibox si sa vezi mesajul de la ei pe mail