| Ciocoflencea a întrebat:

Salut am un DigiWalker (Pocket PC) si nu reusesc sa-i fac conectiunea la wirlles, am routeru langa mine,, dar nu imi reuseste, care ar putea ajuta add yno_albert@yahoo.com

1 răspuns:
| PolPo a răspuns:

Verificați setarea Wi-Fi pentru adaptorul de rețea și asigurați-vă că se potrivește cu capacitățile rețelei la care încercați să vă conectați. Dacă nu se potrivește, nu vă veți putea conecta și este posibil ca rețeaua să nu apară în lista de rețele disponibile.