| Marcrupeff a întrebat:

Salut am un iPhone xr cu sănătate la 100% abia l-am cumpărat de pe flip
Are ceva daca bag brawl stars? Să joc din când în când câteva meciuri la eventuri?
In rest doar ttk și insta YouTube Netflix aplicați basic mi ar scade sănătatea mult? Dacă m-aș juca sa zic cam 4 ore brawl stars?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Sanatatea bateriei se pastreaza daca nu il folosesti cand se incarca, si opresti date mobile/wireless/bluetooth/gps etc inainte sa il pui la incarcat.