| anonim_4396 a întrebat:

Am un joculet facut din Macromedia Flash 8 (Flash Document). Cred ca stiti ca multe programe si jocuri au niste file numite ". cfg" din care se configureaza jocul/programul. Cum pot sa fac si eu asa ceva pentru jocul meu?

1 răspuns:
| RazBunatoru25 a răspuns:

La servere se pune server.cfg! dar la tine pune games.cfg si acolo in games.cfg pui toate optiunile dar mai ales trebuie sa aiba --> West.rld daca nu are asta il poti sterge o sa iti dea o eroare ceva de genu : Error to west Game. Daca te-am ajutat merit un merci