| olteanu0127 a întrebat:

am un laptop Acer aspire e 15 procesor i 7 -4510 u 2.0 ghz with turbo boost up to 3, 1 ghz placa video este nVIDIA geforce 820 m de 2 gb, 4 gb ram hard 1 tb, problema este urmatoarea...cand intru sa joc nfs shift ..toate bune si frumoase, intru in joc aleg masina etc si cand incep sa joc dupa 30 sec 1 min se stinge laptopul care ar fi cauza?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune-i un suport cu cooler pentru laptop: http://magazin-non-stop.ro/......-pc-laptop
Sau din alta parte, de unde vrei tu.