| Levi007 a întrebat:

Am un laptop cu un i5 5200u, placa vide 820M, 8 gb ram ddr3. Problema este in cs go, jocul imi tot ramane blocat la 40-60 fps-uri si desi am facut toate setarile pe low si a folosit toate comezile, fps-urile sunt in continuare blocate la 40-60 (da, am pus fps_max 0), ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Zk-mEGF-Ea0
Opinia mea, comparabil, si la ce "stats" are placa video, e optim sa ai atatea fps.

1 răspuns:
| Andrei8920 a răspuns:

Pai umbla la meniul nVIDIA și căuta acolo csgo și dă-i și de acolo fps urile nelimitate