| lotus21 a întrebat:

am un PC ca prost (32mb video, procesor celeron CPU 2.20 ghz 512 ram ) si vreau sa bag ram si video.
vreau sa stiu ce pot face? se adauga ram cumparat lacel initial? video de 256(pe care vreau sa-l cumpar va merge.pls funda

1 răspuns:
| Petcu_Iulyan_1998 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cumperi alt calculator. De exemplu poti gasi un laptop foarte bun pentru gaming si alte cele, pe eMAG, la 2000-2500 lei. Sau un desktop pc la pret asemanator, dar ai grija sa aiba placa video dedicata, nu integrala.